Solid Gruppen AS
Postadresse: PB 65, 1662 Rolvsøy

+47 916 73 600
firmapost@solid.no

Solid Prosjekt
Besøksadresse: Bjørnengveien 15, 1664 Rolvsøy

Solid Entreprenør
Region Øst
Besøksadresse: Bjørnengveien 11, 1664 Rolvsøy

Region Oslo
Besøksadresse: Haslevangen 14, 0579 Oslo

Region Romerike
Besøksadresse: Gneisveien 8, 2020 Skedsmokorset

Reklamasjonshenvendelser til Sluttkundeavdelingen

Hvis du ønsker å sende inn en reklamasjonshenvendelse må du gjøre dette via vårt reklamasjonsskjema. Ved bruk av skjema sikrer vi korrekt registrering av saken, og legger til rette for rask og riktig behandling.
NB! Du kan kun sende inn én sak pr. henvendelse. Dersom du har flere saker, må disse sendes inn på hvert sitt skjema.
Etter registrering vil du få en bekreftelse på mail, om at saken er mottatt, sammen med saksnummeret.

Meld inn reklamasjon

NB! Reklamasjonshenvendelser som sendes på mail vil ikke bli behandlet.

For andre henvendelser kan du sende en mail til service@solid.no.

Faktura til Solid

For at vi i Solid skal kunne behandle fakturaer på en mest mulig effektiv og korrekt måte, ønsker vi at våre leverandører skal benytte vår elektroniske fakturaportal, eller EDI.

Dette reduserer behandlingstiden, og eventuelle feilkilder. For nærmere info eller hjelp kontakt: faktura@solid.no.

Personvern

Solid er opptatt av ditt personvern – Les vår personvernerklæring. og hvordan vi håndterer informasjonskapsler

Ansatte Solid

  • Velg avdeling

Lasse Johansen

Daglig leder
Administrasjon, Solid Entreprenør

M: +47 916 73 633
E: lasse.johansen@solid.no

Kim André Johansen

Daglig leder
Eiendomsutvikling, Solid Prosjekt

M: +47 916 73 627
E: kim.andre.johansen@solid.no

Richard Høilund

HR-sjef
HR, Solid Entreprenør

M: +47 916 73 699
E: richard.hoilund@solid.no

Rune Magnussen

Regionsjef
Region Øst, Solid Entreprenør

M: +47 916 73 612
E: rune.magnussen@solid.no

Tom Brede Johansen

Regionsjef
Region Oslo og Romerike, Solid Entreprenør

M: +47 920 48 680
E: tom.brede.johansen@solid.no

Kenneth Petter Ericson

CFO
Økonomi, Solid Gruppen

M: +47 976 268 48
E: kenneth.ericson@solid.no

Tom Rohde-Moe

Avdelingsleder
Innkjøp, Solid Entreprenør

M: +47 902 01 351
E: tom.rohde.moe@solid.no

Hans Magnus Lutnæs

Salg/markedsansvarlig
Eiendomsutvikling, Solid Prosjekt

M: +47 916 73 666
E: hans.magnus.lutnes@solid.no

Gaute Helgedagsrud

Salg/markedsansvarlig
Eiendomsutvikling, Solid Prosjekt

M: +47 916 73 157
E: gaute.helgedagsrud@solid.no

Runar Nordhelle

Avdelingsleder
Sluttkunde, Solid Entreprenør

M: +47 909 18 160
E: runar.nordhelle@solid.no

Kjell Åge Hatterud

Prosjektleder
Eiendomsutvikling, Solid Prosjekt

M: +47 916 73 644
E: kjell.age.hatterud@solid.no

Frode Martinsen

Prosjektleder
Eiendomsutvikling, Solid Prosjekt

M: +47 916 73 667
E: frode.martinsen@solid.no

Malin Groth Andersen

Prosjektstøtte
Solid Prosjekt

M: +47 908 32 627
E: malin.groth@solid.no

Martin Oustorp

Prosjektstøtte
Solid Prosjekt

M: +47 975 20 446
E: martin.oustorp@solid.no

Ha en fortsatt fin mandag!