Fyll ut og send inn

Solid Gruppen AS
Postadresse: PB 65, 1662 Rolvsøy

+47 916 73 600
firmapost@solid.no

Solid Prosjekt
Besøksadresse: Bjørnengveien 15, 1664 Rolvsøy

Solid Entreprenør
Region Øst
Besøksadresse: Bjørnengveien 11, 1664 Rolvsøy

Region Oslo
Besøksadresse: Vakåsveien 9, 1395 Hvalstad

Region Romerike
Besøksadresse: Gneisveien 8, 2020 Skedsmokorset

Faktura til Solid

For at vi i Solid skal kunne behandle fakturaer på en mest mulig effektiv og korrekt måte, ønsker vi at våre leverandører skal benytte vår elektroniske fakturaportal, eller EDI.

Dette reduserer behandlingstiden, og eventuelle feilkilder. For nærmere info eller hjelp kontakt: faktura@solid.no.

Reklamasjonshenvendelser til Sluttkundeavdelingen

Hvis du har kjøpt bolig bygget av Solid og ønsker å kontakte oss vedrørende en reklamasjon, ber vi om at du sender en mail til oss på service@solid.no.
Husk å beskrive godt hva reklamasjonen gjelder, og send gjerne med et bilde eller to. Videre må du oppgi hvilket prosjekt du har kjøpt bolig i, navn, adresse, leilighetsnummer og din kontaktinfo. Så vil vi kontakte deg i løpet av noen dager.

Ansatte Solid

  • Velg avdeling

Lasse Johansen

Daglig leder
Administrasjon, Solid Entreprenør

M: +47 916 73 633
E: lasse.johansen@solid.no

Kim André Johansen

Daglig leder
Eiendomsutvikling, Solid Prosjekt

M: +47 916 73 627
E: kim.andre.johansen@solid.no

Runar Oustorp

Avdelingsleder
Produksjon/bemanning, Solid Entreprenør

M: +47 916 73 654
E: runar.oustorp@solid.no

Richard Høilund

HR-sjef
HR, Solid Entreprenør

M: +47 916 73 699
E: richard.hoilund@solid.no

Rune Magnussen

Regionsjef
Region Øst, Solid Entreprenør

M: +47 916 73 612
E: rune.magnussen@solid.no

Tom Brede Johansen

Regionsjef
Region Romerike, Solid Entreprenør

M: +47 920 48 680
E: tom.brede.johansen@solid.no

Rino Humlekjær

CFO
Økonomi, Solid Entreprenør

M: +47 905 36 493
E: rino.humlekjaer@solid.no

Tom Rohde-Moe

Administrasjonsleder
Administrasjon, Solid Entreprenør

M: +47 902 01 351
E: tom.rohde.moe@solid.no

Bjørn Andersen

Avdelingsleder
Prosjektutvikling/salg, Solid Entreprenør

M: +47 916 73 623
E: bjorn.andersen@solid.no

Ronny Groth

Driftsutvikler
Region Øst og Oslo, Solid Entreprenør

M: +47 916 73 602
E: ronny.groth@solid.no

Hans Magnus Lutnæs

Salg/markedsansvarlig
Eiendomsutvikling, Solid Prosjekt

M: +47 916 73 666
E: hans.magnus.lutnes@solid.no

Gaute Helgedagsrud

Salg/markedsansvarlig
Eiendomsutvikling, Solid Prosjekt

M: +47 916 73 157
E: gaute.helgedagsrud@solid.no

Runar Nordhelle

Avdelingsleder
Sluttkunde, Solid Entreprenør

M: +47 909 18 160
E: runar.nordhelle@solid.no

Esben Jensen

Prosjektleder
Region Øst, Solid Entreprenør

M: +47 916 73 563
E: esben.jensen@solid.no

Martin Friis

Prosjektleder
Region Øst, Solid Entreprenør

M: +47 916 73 687
E: martin.friis@solid.no

Kjell Åge Hatterud

Prosjektleder
Eiendomsutvikling, Solid Prosjekt

M: +47 916 73 644
E: kjell.age.hatterud@solid.no

Frode Martinsen

Prosjektleder
Eiendomsutvikling, Solid Prosjekt

M: +47 916 73 667
E: frode.martinsen@solid.no

Henrik Herdlevær

Prosjektleder
Region Oslo, Solid Entreprenør

M: +47 481 72 211
E: henrik.herdlevaer@solid.no

Jan Frode Eng

Prosjektleder
Region Oslo, Solid Entreprenør

M: +47 916 73 629
E: jan.frode.eng@solid.no

Rene Lagoni Hansen

Prosjekteringsleder
Region Øst, Solid Entreprenør

M: +47 405 24 290
E: rene.lagoni.hansen@solid.no

Åsmund Ingebrigtsen

Prosjektleder
Region Øst, Solid Entreprenør

M: +47 916 73 147
E: asmund.ingebrigtsen@solid.no

Henrik Jensen

Prosjektleder
Region Øst, Solid Entreprenør

M: +47 916 73 694
E: henrik.jensen@solid.no

Øyvind Harridsleff

Prosjektleder
Region Øst, Solid Entreprenør

M: +47 916 73 616
E: oyvind.harridsleff@solid.no

Tom-Erik Sørensen

Prosjektleder
Region Øst, Solid Entreprenør

M: +47 458 13 458
E: tom.erik.sorensen@solid.no

Ronny Andersen

Prosjektleder
Region Romerike, Solid Entreprenør

M: +47 907 46 327
E: ronny.andersen@solid.no

Robert Frorud

Prosjekteringsleder
Region Øst, Solid Entreprenør

M: +47 977 07 230
E: robert.frorud@solid.no

Malin Groth Andersen

Prosjektsekretær
Solid Prosjekt

M: +47 908 32 627
E: malin.groth@solid.no

Tor Christian Høgetveit

Prosjekteringsleder
Region Oslo, Solid Entreprenør

M: +47 971 37 065
E: tor.christian.hogetveit@solid.no

Øystein Kongsbakk

Prosjektutvikler
Prosjektutvikling/salg, Solid Entreprenør

M: +47 907 98 198
E: oystein.kongsbakk@solid.no

Ha en fortsatt fin tirsdag!